Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

KALEMPRO, geçmişten gelen bilgi, tecrübe, kalite, titizlik ve tutkunun, yeni nesil profesyonellik ve vizyon ile kesiştiği, klasikten dijitale geniş bir yelpazede seçkin ürünler sunan  Kalem ve Promosyon sektöründe lider bir markadır.

1950’li yıllardan beri kalem ve promosyon sektöründe üretici, toptancı ve dağıtıcı olarak lider olan ortaklarımız ile 2010 yılından bu yana profesyonel dünyada turizmde sektöründe hizmet sunan NY&Co. kurumsal çatısı altında oluşturulan KALEMPRO, kullanıcı ile üreticinin bir araya gelerek tecrübe ve son kullanıcı deneyiminin mükemmel bir şekilde bir araya getirildiği pazardaki tek markadır.

Tüm ürünlerimizin tasarımından, baskı ve montajına kadar üretimi, yaklaşık 2000 m² lik bir alana yayılan fabrikamızın ileri teknoloji ile donatılmış ileri teknlojiye sahip amakinaları ile gerçekleştirilir.

Ürünlerin üretim, ithalat, ihracat ve pazarlaması da aynı şekilde fabrikamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.KALEMPRO ürünlerinin yüzde 80 ‘i iç pazara sunulurken yüzde 20 ‘si  Avrupa’dan ABD’ye ve Afrika’ya uzanan geniş bir coğrafya ’ya ihraç edilmektedir.

NEDEN KALEM?

Çünkü biz Cervantes’in dediği gibi Kalem’in, aklın dili olduğunu düşünüyoruz. İnsanlık var oldukça eğitimin her zaman önemli olacağını, kadim atasözlerinde yer aldığı gibi kalemin her zaman kılıçtan keskin olduğuna inanıyoruz. Kutsal kitaplarda bile ismi geçen kalem, bizim için sadece özel bir ürün değil aynı zamanda vazgeçilmez bir tutku.

Ne demişler ; Söz uçar yazı kalır ! Bizde insan aklının ve yaratıcılığının ortaya koyduğu, şekillendirdiği eserlerin ortaya çıkartılmasında en önemli araçlardan biri olan Kalem’in süregelen yaşamlar boyu herkese ulaşmasında katkı sağlamak istiyoruz.

Sektörün ilk kalem üretici firma olmamız ve halen pazardaki ilgili pek çok firmaya ürün tedarik eden tek  üretici firma olmamız sorumluluğu ile ürünlerimizin kalıcı ve sürdürülebilir olması için titizlikle gerçekleştirdiğimiz üretimlerimizde, son kullanıcının memnuniyeti nesiller boyunca tutkuyla Kalempro ‘dan alışveriş yapılmasını sağlamak en büyük amacımızdır.

Klasik bir tutku olan Dolmakalem ve mürekkebi, yediden yetmişe hepimizin elinin altında olan kurşun kalem ve tükenmez kalem çeşitleri, sanatın vazgeçilmezi resim ve kaligrafi kalemleri, metal, organik veya ahşap tüm seçenekleri ile kalemler, kalem setleri, farklı boyut ve renklerde özel kalem kutuları, dijital kalemler, jel kalem, roller kalem, versatil kalem kısaca kırtasiye ve kalem tutkusu olanların harikalar diyarı kalem dünyası Kalempro’ da..

NEDEN PROMOSYON ÜRÜNLERİ?

Uluslararası bir firma veya kurum ya da oldukça butik bir işletme olun hiç fark etmez, günümüzün görsel dünyasında ancak beş duyuya hitap ederek markalaşabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz çalışmaları tüketicinize veya hedef kitlenize anlatırken, rakiplerinizden farklılaşmak ve akılda kalmak zorunda olduğunuz bir gerçektir.

İşte Promosyon Ürünleri tam da bunu sağlar. Beş duyuya hitap ederken sizi rakipleriniz arasında farklılaştırarak hedef kitlenizin gözünün önünden ayıramadığı yaşamının her alanında, her anında kullanabildiği, markanızı her yere taşıyan gönüllü marka temsilcileri yaratmanıza yardımcı olur.

Biz Kalempro olarak, her zaman firmanızın ana iş kolu ve hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz ve dilerseniz logonuzla kişiselleştirebileceğiniz  Promosyon Ürünleri ile sizlere hizmet vermeyi amaç edindik.

Kalempro ekibi olarak, ekip yöneticilerimizin güçlü profesyonel tecrübeleri ile promosyon malzemelerinde pazarda çok fazla firma olmasına rağmen, farklı ürün alternatif ürün bulma konusunda sıkıntı olduğunu gözlemledik.

Bu amaçla inovatif ve özgün tasarımlarla oluşturduğumuz promosyon ürünlerimizi seçerken günümüzdeki ihtiyaç ve talepleri göz önünde bulundurduk; Asıl iş kolumuz olan kalem ve kalem aksesuarlarının yanı sıra, defter, notluk, USB bellek, powerbank, kartvizitlik, anahtarlık, termos ve matara, çakı, ayna gibi pek çok seçenekler sunuyoruz.

Özel misafirleriniz ve özel günleriniz için V.I.P Setlerimiz de mevcuttur.

Amacımız firmanızın bir marka olarak yalnızca günümüzde var olmasına yardımcı olmak değil, gelecek nesillere de ulaştırılması sağlamaktır. Bu nedenle firma logoları tüm ürünlerimize uygulanabilmektedir. Tercihinize göre daha başka promosyon ürünleri de yapılabilmektedir.

Sizde, müşterilerinize veya ekibinize markanızı daha iyi anlatmak ve farkındalık yaratmak isterseniz yapmanız gereken tek şey web sitemizi inceleyerek seçtiğiniz seçkin KALEMPRO ürünlerini belirleyip formu doldurup sipariş vermek veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşmak. Hepsi bu !

Kalempro bunca yıldır koruduğu çizgisini, siz sevgili Kalempro dostlarının da katkısı ve teşviki ile yarınlara taşımanın kararlılığına da imzasını atıyor

Gelin KALEMPRO ile bir imza da siz atın…

Call Now Button